Ara

Zeki insanların özellikleri!

İşte zeki insanların en belirgin 6 özelliği…

Hem gerçekçi hem de hayalperesttirler. Ürettikleri şeyler gerçek dünyada kullanılacaktır ancak olmayan şeyleri üretmek için hayal gücüne ihtiyaç vardır. Normal insanlara göre üstün zekalı insanların düşünceleri fantastiktir, bilimsel çalışmalar ise fantastik hayaller sonucu ortaya çıkmaktadır.

Zeki İnsanların özelliklerinden bir tanesi de çok büyük fiziksel enerjiye sahip olmalarıdır. Tamamen kendini adapte ettiği konuyu tamamlamak için saatlerce çalışması gerektiği bilincine sahiplerdir. Bunun sonucu olarak da irade ve kalp koordineli bir şekilde enerjiyi temin için çalışır.Hem zeki hem de doğal görünürler. Hem zekalarını belli ederler ve hem de çocukça bir yapıya sahiptirler. Bu yüzden çevre onların zekasını devamlı sorgular.

Lider ruhludurlar Her türlü insana hitap edebilirler. Çok erken yaşlarda lider vasıfları ortaya çıkmaya başlar.

Naziktirler İnsancıldırlar ve karşılarındakine değer verirler. Zeki insanları araştırdığınızda nazik olduklarını belirgin bir şekilde görürsünüz.

İnatçı yapılı kimselerdir Başarısızlıktan asla yılmazlar. Mesela; Edison ampulü bulmadan önce binlerce sefer deneme yapmış başarısız olmuş ama asla pes etmemiştir Sonunda da başarıya ulaşmıştır.

Share this:

İlginizi Çekebilir

One Reply to “Zeki insanların özellikleri!”

  1. I see you don’t monetize your website, don’t waste your traffic,
    you can earn extra cash every month because you’ve got hi quality content.
    If you want to know how to make extra $$$, search for: Mertiso’s
    tips best adsense alternative

Yorumlar