Ara

Vizörden Pencereler Fotoğraf Sergisi Açıldı

Tuğba Yücetürk Fotoğraf Grubu tarafından, “Vizörden pencereler Fotoğraf Sergisi” Bolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi önünde açıldı.

Vizörden Pencereler Fotoğraf Sergisi 1

Haber: Fatma Marmara

02 Ağustos Salı günü saat 17.30’da açılan sergiye Bolu Belediye Bş. Yrd. Emine Davarcıoğlu, Bolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Md. Güler Mert, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Bolu Bölge Md. Şerafettin Çilkara, Bolu Belediyesi Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi Yöneticisi Tahsin Arslan, AİBÜ İlahiyat Dekanı Prof. Dr. Süleyman Mollaibrahimoğlu, AİBÜ İlahiyat Dekan Yrd. Süleyman Kaya , AİBÜ İzzet Baysal Meslek Yüksek Okulu Md. Macit Demirer, Orman Bölge Müdürlüğü Yetkilileri ve çok sayıda sanatsever katıldı.

Serginin açılış konuşmasını yapan Resim ve fotoğrafçılık öğretmeni Tuğba Yücetürk: “Sanat; yüzlerce yıllık saltanatını günümüz zamanlarına taşırken, toplumun hafızalarında muteber izler bırakır. Bizlerde 20 arkadaşımızın 32 eserinin yer aldığı bu sergiyle bu kubbede hoş seda olsun ve raflarımızda sergimizden kalıcı hoş bir hatıra olsun istedik” diye belirtti.

“Vizörden Pencereler Fotoğraf Sergisi” 02-14 Ağustos 2016 tarihleri arasında tüm sanatseverlerin ziyaretine açık olacak.

Vizörden Pencereler Fotoğraf Sergisi 3Vizörden Pencereler Fotoğraf Sergisi 2 Vizörden Pencereler Fotoğraf Sergisi 41392562

Share this:

İlginizi Çekebilir

Yorumlar