Ara

Vefalı Öğrenci Önder Bilen

 

Mengen Aşçılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin ilk mezunlarından olan, EKOL FOOD Yönetim Kurulu Başkanı Önder Bilen olduğu okulunun iç dekorasyonunu yaptırdı.

Mengen Aşçılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini bitirip, 5 yıldızlı otellerde 8 yıllık aşçılık deneyiminin ardından Porçini mantar ve Mengen Yöresel Ürünler için EKOL gıdayı kuran,  64 ülkeden ithal ettiği ürünlerin yanı sıra, Türkiye’nin yöresel ürünlerini de ihraç etmekte olan Önder Bilen, mezun olduğu okuluna destek ve katkı vermeyi sürdürüyor..

Mengen Aşçılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Abdurrahman Elarslan konuyla ilgili bilgi paylaşımında; “Okul öğrenci pansiyonumuzun katları, koridorları, odalarının boyaları, yemekhane, banyoların iç dekorasyonları okulumuzun ilk mezunlarından olan EKOL FOOD Yönetim Kurulu Başkanı Önder Bilen tarafından yapıldı. Buradan kendisine çocuklarımız adına da sonsuz teşekkürler ediyoruz. Öğrencilerimizin sağlıklı, temiz ve huzurlu bir ortamdan mezun olmalarını sağlayıp, gelecekte bu öğrencilerimiz önemli bir yere geldiklerinde mezun oldukları yeri unutmamaları, bağlantılarını ve iletişimlerini devamlı hale getirmelerini ve gerekli olduğu durumlarda okula yardımcı olmalarını biz her zaman bekleriz. Bu aynı zamanda, eğitim adına ve okul mezunları arasında da güzel bağlar kurulmasına yardımcı olmaktadır. Mezunlar ve gelecek mezunlar arasında da sağlam bağlar kurup, güzel kaynaşmaların oluşmasını sağlamak temel hedeflerimizden biridir.”diye belirtti.

Share this:

İlginizi Çekebilir

Yorumlar