Ara

Vali Ümit’ten Kurum Ziyaretleri

 

Bolu Valisi Ahmet Ümit, İl Müftülüğü ile Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünü ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi.

Edinilen bilgide; “Kamu kurumlarının faaliyet ve çalışmalarını yerinde incelemek amacıyla kurum ziyaretleri gerçekleştiren Bolu Valisi Ahmet Ümit, İl Müftülüğü ile Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Vali Ümit ilk olarak Bolu Müftülüğü’ne bir ziyaret gerçekleştirdi. Vali Ümit’i İl Müftüsü Orhan Genç ve Müftü Yardımcıları karşıladı.

UMREYE GİDECEK VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Vali Ümit, Müftülük ziyaretinde 4 Mart tarihinde UMRE’ye gidecek vatandaşların seminerine katılarak, kendilerine hayırlı ibadetler ve hayırlı yolculuklar diledi ve devletimize milletimize hayır dualarını eksik etmemelerini rica etti.

BÜROLAR GEZİLDİ

Vali Ümit daha sonra İl Müftüsü Orhan Genç’ten brifing aldıktan sonra büroları gezerek çalışanlarla bir araya geldi ve çalışmalarında başarılar diledi.

SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ

Bolu Valisi Ahmet Ümit’in bir sonraki kurum ziyareti ise Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü’ne oldu.

Vali Ümit’i kurum müdürü Haluk Kaya ve çalışanlar karşıladı.

Burada da Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Haluk Kaya’dan çalışmalar hakkında bilgiler alan Vali Ümit, müdürlük birimlerinide gezerek çalışanlarla bir araya geldi.

Çalışanlara iş ve işlemler hakkında sorular soran Vali Ümit, çalışmalarında kendilerine başarılar diledi.”diye belirtildi.

Share this:

İlginizi Çekebilir

Yorumlar