Ara

Türkiye Oryantiring Federasyon Yetkilileri Seraları Gezdiler

 

Türkiye Oryantiring Şampiyonası için Bolu’ya gelen konuklar Bolu Park ve Bahçelerde gezdikleri seraları çok beğendiler.   

Türkiye Oryantiring Federasyon yetkilileri “Kupa Ödül Töreni” ardından, Karacasu yolu üzerinde bulunan Bolu Belediyesi’nin Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ndeki seraları gezdiler.

Bolu’da 3. gün süren ve her günün sonunda başarılı sporculara Madalya Ödüllerin verildiği, Türkiye Oryantiring Şampiyonasının 3. gününde yapılan “Kupa Ödül Töreni” ardından, Türkiye Oryantiring Federasyon yetkilileri,  Bolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güler Mert’in refakatinde Bolu Park ve Bahçelerdeki seraları dolaştılar.

Türkiye Oryantiring Federasyonu Başkanı Hacer Akyüz, Türkiye Oryantiring Federasyonu Asbaşkanı Doç. Dr. Fatih Bektaş, Gazi Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojisi Eğitimi Doç. Dr. Selami Eryılmaz, Türkiye Oryantiring Federasyonu Denetim Kurulu Üyesi İsmail Şahin Bolu Park ve Bahçelerdeki seralara hayran kaldıklarını ifade ettiler.

Topraksız tarım ARGE çalışmalarının yapıldığı domates serası, tropikal bitkiler serası, kesme çiçek serası, dış ve iç mekân bitkileri üretim seralarını gezen konuklara, çalışmalar hakkında bilgiler verilip, domateslerden  ikram edildi. Ayrıca Bebek Orman ve Evlilik Ormanı ile ilgili bilgilerde federasyon yetkilileriyle paylaşıldı.

Böyle güzel bir çalışmayı Bolu’ya kazandıran Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve ekibini gönülden kutlarken, kendilerini bu güzel ortama getirdiği için Bolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güler Mert’le teşekkürlerini sundular. Haber: Fatma Marmara

Share this:

İlginizi Çekebilir