Ara

THY’nin Atlanta’ya seferleri başladı

Türk Hava Yolları (THY) Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur, Atlanta seferlerine başlanmasıyla ilgili, “Geniş uçuş ağımıza dahil ettiğimiz bu önemli nokta eminiz ki yolcuların dünyalarını genişletmeyi amaç edinmiş markamızı bu noktada daha da güçlendirecek.” dedi.

 

Atlanta’ya direkt uçuşlarla ilgili THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, Amerika kıtasında Buenos Aires, Sao Paulo, Panama, Bogota, Toronto, Chicago, Houston, Los Angeles, New York, Washington, Boston, Montreal, San Francisco ve Miami’nin ardından uçuş sağlanan 15. nokta Atlanta’ya seferler haftanın her günü karşılıklı yapılacak.

 

THY, Atlanta hat açılışıyla ülkede sergilediği istikrarlı ivmeyi, transfer merkezi İstanbul üzerinden tek aktarma ile 115 ülkede 289 destinasyona sağladığı haftalık 70 sefer sayesinde koruyacak.Ahmet Olmuştur, geliştirdikleri ürün ve hizmet çeşitliliği, hayata geçirilen stratejik yatırımlar ve hız kesmeden genişletilen uçuş ağı sayesinde bugün dünyanın önde gelen havayolu şirketlerinden biri olduklarını kaydetti.Olmuştur, “Geniş uçuş ağımıza dahil ettiğimiz bu önemli nokta eminiz ki yolcuların dünyalarını genişletmeyi amaç edinmiş markamızı bu noktada daha da güçlendirecek.” değerlendirmesini yaptı.- Coca-Cola, CNN, UPSÖnemli bir endüstri ve kültür merkezi olarak anılan Atlanta, ABD’nin 9. büyük şehri olmakla birlikte, Georgia eyaletine de başkentlik yapıyor.

 

Coca-Cola, UPS ve CNN gibi şirketlerin merkezlerine ev sahipliği yapan Atlanta, endüstri merkezi olmasının yanı sıra ülkenin en önemli kolejlerinden biri olan GATECH (Georgia Institute of Technology) sebebiyle de uluslararası öğrenciler için önemli bir eğitim merkezi olma özelliği taşıyor.”Coca-Cola Müzesi” bulunan, “Rüzgâr Gibi Geçti” filminin 1939 yılında gerçekleştirilen prömiyerine sahne olan “Fox Tiyatrosu’, “CNN Stüdyosu” ve “İnsan Hakları Merkezi” gibi yapıların da yer aldığı Atlanta’da, “Atlanta Hayvanat Bahçesi”, “Botanik Bahçe” gibi pek çok ziyaret edilecek yer bulunuyor.

 

aa

Share this:

İlginizi Çekebilir

Yorumlar