Ara

Thom Pain (Hiçbir Şey) Bolu’da Sahnelendi

 

Bora Karakul “Thom Pain” adlı tiyatro oyununu Bolu’da sahneledi.

Sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu Bora Karakul, oynadığı ve yönettiği “Thom Pain (Hiçbir Şey)” adlı oyunla, 16 Kasım 2019 Cumartesi günü saat: 20.00’de Bolu İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Gösteri Salonunda tiyatro severlerle buluştu.

Bolu Bölge Tiyatrosu ve Tiyatral Kafe organizasyonu tarafından organize edilen“Thom Pain (Hiçbir Şey)” adlı oyunda; modern yaşamla yüzleşen bir adamın anlamaya ve tanımlamaya çabaladığı, motivasyon, düşünme ve ruh halinde belirgin dalgalanmaları yaşadığı, fikir kaçışı, korku, huzursuzluk, konuşma arzusu, konudan konuya atlamalar, oyuncu Bora Karakul tarafından muhteşem bir başarıyla sahneleniyor.

Tiyatral Kafe ve Bolu Bölge Tiyatrosu Yönetmeni Onur Yamak oyun sonrası Sanatçı Bora Karakul’a teşekkürlerini sundu ve hediye takdim etti.

“Buradan Doyarak, Mutlu Mutlu, Güle Güle Gittim.”

Oyun sonrası bilgi paylaşan Sanatçı Burak karakul; “Ben aslında Bolu seyircisiyle zaten çok iyi tanıştım. Yani bundan 7-8 ay önce Onur’ların yeri Tiyatral Kafe’ye geldim, neyle karşılaşacağımı hiç bilmeden. Nasıl bir seyirci, nasıl bir yer göreceğimi bilmeden geldim. Buradan çok mutlu ayrıldım. Çünkü sahneye çıkan için bunun kıymetini bulması için o kadar önemli ki yoksa biz niye yapıyoruz biz bunu? Bu iletişim, bu karşılıklı alışveriş çok önemli ve buradan doyarak uzaklaştım ben. Mutlu mutlu, güle güle gittim. Yine güle güle geldim.”diye ifade etti.

“Bora Karakul Bolu’da Değerli Bir Yeri Var”

Tiyatral Kafe ve Bolu Bölge Tiyatrosu Yönetmeni Onur Yamak oyun sonrası yaptığı bilgi paylaşımında; “Bora Karakul ile geçen sene başlayan hikâyemiz bu sene 2.oyunuyla taçlandı. Daha önce Tiyatral Kafemizdeydi, bu defa Bolu İl Kültür Merkezi’nde yaptık. Tiyatral Kafe Oda Tiyatrosu’nda yaptığımız ‘Başka Yolu Yok’ oyunundan sonra bu sefer daha farklı, daha içeriği seyirciyle iç içe olan bir oyunla bizimle birlikte oldu. Çok teşekkür ediyorum kendisine Bolu Bölge Tiyatrosu Yönetmeni olarak. Bora Karakul Bolu’da değerli bir yeri var. Her zaman burada bizimle birlikte olacak gelecek yıllarda. Bizi takip etmeye devam edin.”diye ifade etti. Haber: Fatma Marmara

Share this:

İlginizi Çekebilir

Yorumlar