Ara

Seben Belediyesi “14 Mart Tıp Bayramını” Solaklar Kayaevleri’nde Kutladı

 

Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ “14 Mart Tıp Bayramı” kutlamaları çerçevesinde Seben Solaklar Kaya Evlerinde sağlık çalışanları ile bir araya geldi.

“14 Mart Tıp Bayramı” kutlama etkinliği nedeniyle, Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ, Seben Belediye çalışanları ve sağlık çalışanları akşam yemeğinde Seben Solaklar Kaya Evleri Taş Restorantta bir araya geldi.

Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ: “Halkımızın sağlıklı bir yaşam sürebilmeleri için her türlü hastalıktan korunmaları ve herhangi bir hastalığa yakalandıklarında, tedavilerinin yapılmasında, hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarının emek ve gayretleri sonsuzdur. “Hipokrat Yemini” ederek, tüm zorluklara rağmen, gece gündüz demeden mesleklerini büyük bir özveriyle sürdüren, bu kutsal mesleğin mensubu olan hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutlamak amacıyla Solaklar Kaya Evleri ki Taş Restoranımız da akşam yemeğinde bir araya geldik. Tüm sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını en içten dileklerimle kutlarım.” diye belirtti.

Share this:

İlginizi Çekebilir

One Reply to “Seben Belediyesi “14 Mart Tıp Bayramını” Solaklar Kayaevleri’nde Kutladı”

Yorumlar