Ara

SAĞLIK PANAYIRI YOLDA

 

Bolu İl Sağlık Müdürlüğü yine bir proje ile geliyor. Sağlık Panayırı bu kez Gerede’de yapılacak.

5 Kasım Pazartesi günü Bolu İl Sağlık Müdürlüğü’nün Sağlık Panayırı’nın Gerede’de olacağını belirten Bolu İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Emin DEMİRKOL; Bolu ve Gerede halkını panayıra davet etti.

DEMİRKOL, “Birkaç ay önce Bolu Merkez’de düzenlediğimiz ve Türkiye’de bir ilk olan “Sağlık Panayırı” etkinliğimiz yoğun katılımlı ve faydalı bir etkinlik oldu. Panayırda sağlıkla ilgili pek çok etkinliğin yanı sıra sağlık taramaları, koruyucu hekimliğe dair uygulamalar ve sağlık bilincinin artmasına yönelik faaliyetler ile hekim standları, Kızılay Kan Bağışı aracı, hastalarımızın sanat sergileri ve çocuklar için eğlenceli programlar vardı. Aynı etkinliği şimdi de Gerede ilçemizde planladık. Yine pek çok standımızla halkımıza faydalı olmaya çalışacağız.” dedi.

5 Kasım Pazartesi günü Gerede Cumhuriyet Meydanında düzenleyeceğimiz Sağlık Panayırında pek çok kurumun kendilerine gönüllü olarak destek verdiğini dile getiren DEMİRKOL; “Başta Gerede Kaymakamı Cengiz ÜNSAL, Gerede Belediye Başkanı Mustafa ALLAR ve Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ersin KAŞKA olmak üzere, Kızılay’a, Gençlik Merkezi’ne ve panayır süresince özveri ile çalışan tüm personelimize teşekkür ederim.” diyerek sağlık alanındaki bu tür etkinliklere devam edeceklerini belirtti.

Share this:

İlginizi Çekebilir

Yorumlar