Ara

Nikâh Alyans Anıtının Altında Gerçekleşti

Bolu’da ilk kez yapılan bir uygulama ile nikâh töreni, nikâh salonu yerine Alyans Anıtı altında gerçekleşti.

Nikâh Alyans Anıtının Altında 2

Haber: Fatma Marmara

Karaçayır Belediye Nikâh Salonunun bahçesinde bulunan ve nikâhın simgesi olan Alyans Anıtının altında gerçekleşen nikâh töreniyle, Bolu Magazin Life Dergisi sahibi Aynur Cengiz ile Almanya’da yaşamını sürdüren İnşaat Mühendisti Tamer Yonguç dünya evine girdi.

26 Haziran 2016 Pazar günü saat 18.00 de gerçekleşen nikâh töreninde, çiftin nikâhını Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz kıydı. Gelinin şahitliğini Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkçı ve CHP Bolu İl Kadın Kolları Başkanı Zuhal Toker Işın yaparken, damadın şahitliğini ise Atatürk İlkokulu Müdürü ve Köşe Yazarı Fuat Bayramoğlu ile Vergi Dairesi Müdürlüğü’nden emekli Rıdvan Tuncel yaptı. Evlilik cüzdanını Aynur Cengiz Yonguç’a veren Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz çifte bir ömür boyu mutluluk temennisinde bulundu.

Nikâhtan sonra, Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu ile çok sayıda davetlilerinde bulunduğu, Bolu Köroğlu Otel’inde verilen iftar yemeği ardından gelin ve damat konuklarıyla birlikte geç saatlere kadar doyasıya eğlendiler.

Nikâh Alyans Anıtının Altında 1Nikâh Alyans Anıtının Altında 3

Share this:

İlginizi Çekebilir

One Reply to “Nikâh Alyans Anıtının Altında Gerçekleşti”

Yorumlar