Ara

New Yorklular Arınma Günü’nde Sıkıntılarını Öğüttüler

ABD’nin New York kentinde, yüzlerce kişi bu yıl dokuzuncusu gerçekleştirilen Arınma Günü’nde, kendilerine sorun yaşatan düşünce, ruh hali, eşya, ilişki gibi şeylerden kurtulmak için sıraya girdi.

ÇÖP ÖĞÜTME MAKİNASINA ATTILAR

Yarından sonra yüzbinlerce kişinin yeni yılı karşılayacağı dünyaca ünlü Times Meydanı’nda, kendilerine sorun yaratan düşünce, ruh hali ve nesnelerden kurtulmak için toplanan kişiler, ya kurtulmak istedikleri durumu yazıya döktükten sonra çöp öğütme makinasına attı, ya da ellerine aldıkları çekiçlerle paramparça etti.

DİZÜSTÜ BİLGİSAYARLARINI PARÇALADILAR

2016 yılına, daha iyimser, mutlu ve yeni bir kişi olarak girmek isteyenlerin oluşturduğu kalabalıkta, kimi sonradan pişman olduğu evlilik davetiyesini öğüttü, kimisi de yıllardır kullandığı dizüstü bilgisayarını çekiçle paramparça etti.

‘ÖĞÜT VE UNUT’ İLE RAHATLADILAR

‘Öğüt ve Unut’ başlıklı, ilginç görüntülerin ortaya çıktığı etkinliğe katılan kişilerin, çöp makinasında öğütülen mesajlar arasında, bencillikten kurtulma, eski eş yada sevgililerin adlarının yer aldığı evlilik davetiyesi ve aldatılmaktan kurtulma, yoksulluktan ve kazıklanmaktan kurtulma, hayatında işe yaramayan eski ruh hali, düşünce ve eşyalardan kurtulma, işyerinde kendine güvensizlikten kurtulma gibi dilekler yer aldı.

Share this:

İlginizi Çekebilir

Yorumlar