Ara

New York Dünya İş Zirvesi’ne ev sahipliği yapıyor

Tüm dünyanın gözlerinin çevrildiği 72. Birleşmiş Milletler Genel Kurulu haftası, New York ilk kez bir Dünya İş Zirvesi’ne ev sahipliği yapıyor. MUSIAD USA tarafından düzenlenen iş zirvesi, Amerika’nın önde gelen finans, medya, teknoloji, inşaat temsilcilerini bir araya getirecek

MÜSİAD USA New York’ta ilk kez Dünya İş Zirvesi’ne ev sahipliği yapıyor. Zirve, Amerika’nın önde gelen finans, medya, teknoloji ve inşaat temsilcilerini buluşturucak.

Marriott Marquis Hotel’de 20 Eylül Çarşamba gün boyu düzenlenecek dört farklı oturumda 30’a yakın üst düzey konuşmacının ağırlanacağı zirvede, Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci de birer konuşma yapacak.

Zirvede; Brooklyn Belediye Başkanı Eric Adams, East West Institute COO’su William Parker, Orchard Platform CEO’su Matt Burton, Westwood Capital’in yönetici ortaklarından Daniel Alpert, ABC Haber sunucusu Kendis Gibson, Beyaz Saray’ın eski CIO’su Carlos Solari, Pepsi Co. Başkan yardımcılarından Ümran Beba ve pek çok üst düzey isim konuşmacı olarak yer alıyor.

MUSIAD USA Başkanı Mustafa Tuncer, girişimleriyle uzun süreli bir çalışmanın sonucunda New York’ta ilk kez yapılacak zirve için destek olmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, dünyanın finans ve iş dünyasının kalbi olan New York’ta uluslararası kimliği olan bir iş zirvesinin özellikle tüm dünya liderlerinin New York’ta olduğu bir dönemde gerçekleştiriliyor olmasının büyük önem taşıdığını söyledi. Tuncer, “Zirve MÜSİAD’ın uluslararası vizyonu da örtüşen bir yapıya sahip” dedi.

20 Eylül 2017 Çarşamba günü Marriott Marquis Times Square, Westside Ballroom, 5th floor 1535 New York, NY 10036 USA adresindeki zirvenin programı şu şekilde

7:00am-7:00pm Registration

8:00am-9:00am Networking breakfast

9:00am-10:00am Welcoming remarks & keynote speakers

10:00am-11:00am Session 1 Investment + Banking + Finance

11:00am-12:00am Session 2 Media + Communications

1:00pm-3:00pm Luncheon & Keynote speakers

3:00pm-4:00pm Session 3 Entrepreneurship + Technology

4:00pm-5:00pm Session 4 Real Estate + Construction

6:00pm-7:00pm Networking reception

7:00pm-9:00pm Conference Dinner and Award Gala

Keynote speakers:

Mevlüt Çavuşoğlu | Foreign Minister of the Republic of Turkey

Eric Adams | New York Brooklyn Borough President

William J Parker III | Ret. US Navy Officer & COO of East West Institute

Panelists:

Daniel Alpert | Westwood Management Managing Partner

Kendis Gibson | ABC News Anchor

Glen Gilmore | FORBES 20 Most Influential Social Media Person & Travel Expert

Sezgin Baran Korkmaz | SBK Holding CEO

Jessica Walker | Manhattan Chamber of Commerce

Mike Sarimsakci | Alterra International CEO

Share this:

İlginizi Çekebilir

Yorumlar