Ara

Narkotik Şube, Uyuşturucu Madde Ele Geçirdi

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yapılan uyuşturucu operasyonunda, uyuşturucu madde ile 2 kişi yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, Bolu Valiliği İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince; “İlimiz genelinde uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti, kullanımı ve aracılığının engellenmesine yönelik olarak, doğu illerinden batı illerine uyuşturucu madde götürüleceği bilgisi doğrultusunda 20.01.2021 günü yapılan çalışmalarda saat 13:45 sıralarında 65..plaka sayılı binek tipi araç Anadolu Otoyolu İstanbul İstikameti üzerinde durdurulmuş, araç içerisinde A.D.(53) ve F.D.(49) isimli şahısların olduğu görülerek araçta yapılan arama sonucu;

Araçta bulunan valiz açıldığında valiz tabanında çekme demirleri ile tabana sıkıştırılmış vaziyette şeffaf ve sarı koli bandı ile bantlanmış 1 adet tek parça halinde; Daralı ağırlığı 2 kilo 182 gram gelen TOZ ESRAR maddesi ele geçirilmiştir.

Gözaltına alınan F.D ve A.D. isimli şahıslar çıkarıldıkları adli mercilerce, F.D. isimli şahıs adli kontrol şartı ile serbest bırakılmış, A.D. isimli şahıs ise TUTUKLANARAK cezaevine gönderilmiştir.

Uyuşturucu-uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden, bu suçları işleyerek ekonomik ve haksız kazanç elde eden, toplum sağlığını bozmaya teşebbüs eden şahıs ve şahıslar ile mücadelemiz kararlılık ile devam edecektir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.” ifadeleri kullanıldı.

Share this:

İlginizi Çekebilir

Yorumlar