Ara

Metropolitan Müzesi Kostüm Enstitüsü Galası

Metropolitan Müzesi Kostüm Enstitüsü Galası “Metropolitan Museum of Art’s Costume Institute Gala 2015”

Moda Dünyası’nın Oscarları kabul edilen, tıpkı Oscarlar gibi haftalar öncesinden konuşulmaya başlanan yılın moda olayı Met Gala “Metropolitan Müzesi Kostüm Enstitüsü Galası “ nam-ı diğer adı ile Met Ball, dün New York’ta düzenlenen muhteşem bir geceyle ünlüler dünyasını ağırladı.

1948 yılından bu yana her yıl bahar aylarında düzenlenen organizasyonun yaklaşık bilet fiyatı 25.000 dolar. Konukların katılmak için adeta birbirleri ile yarıştığı, yılın en önemli moda organizasyonu olarak kabul edilen MET Gala, aynı zamanda New York’ta ki en özel sosyal etkinliklerden ve en büyük yardım gecelerinden biri olarak da gösteriliyor.

Met Gala 2015’de, tema olarak “China: Through the Looking Glass” belirlenirken en çok ilgiyi birbirinden cesur transparan kıyafet tercihleri ile Beyonce, Kim Kardashian ve Jennifer Lopez çekti. Galanın konuşulan diğer ismi ise Rihanna oldu. Rihanna’nın giydiği uzun kuyruklu sarı elbise, galanın ardından sosyal Medya’da “yürüyen omlet” benzetmesi ile ti’ye bile alindi.

İşte Julianne Moore, Vanessa Hudgens, Reese Witherspoon, Sienna Miller, Olivia Wilde ve Kendall Jenner gibi davetli yıldızlarının cesur ve şık kostüm seçimleri ve stilleri ile yine uzun sure konuşulacak gecenin kırmızı halısından görüntüler.

Beyoncé, Givenchy

Kim Kardashian, Roberto Cavalli

Jennifer Lopez

Rihanna, Gou Pei

Cara Delevingne, Stella McCartney

Kendall Jenner, Calvin Klein

Sarah Jessica Parker, H&M

Miley Cyrus, Alexander Wang

Katy Perry, Jeremy Scott

Brie Larson, Courtney Eaton ve Annabelle Wallis

Alicia Keys

Katie Holmes

Amanda Seyfried ve Justin Long

Anne Hathaway

Allison Williams

Jennifer Lawrence

Elizabeth Banks

Lizzy Caplan

 

Selena Gomez

Anna Wintour

Mary Kate ve Ashley

 

Chloe Sevigny

Dakota Johnson

Amal ve George Clooney

https://twitter.com/tubaedman

https://instagram.com/tubaedman/

Share this:

İlginizi Çekebilir

Yorumlar