Ara

Mengen Halk Eğitim’de Yeni Dönem Kursları Açılmaya Başladı

 

Bolu-Mengen Halk Eğitim Merkezi 2020-2021 Yeni Eğitim ve Öğretim Yılı Kurslarını açmaya başladı.

Yeni Eğitim Öğretim yılına ilk olarak üniversite sınavlarına hazırlık destekleme ve yetiştirme kurslarını açarak başlayan Mengen Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü halka yönelik diğer kurslarını da açmaya başladı. Açmayı planladığı geniş bir kurs listesi yayınlayan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü eğitim faaliyetlerine tüm hızıyla devam etmeyi planlıyor.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkili olan pandemiye rağmen hiçbir faaliyetinden kısıtlamaya gitmeyecek olan merkez, pandemiye karşı gerekli önlemleri alarak Milli Eğitim Bakanlığı ile Türk Standartları Enstitüsü arasında imzalanan protokolle başlatılan “Okulum Temiz” projesi denetimini başarıyla geçerek “Okulum Temiz” sertifikasını almaya da hak kazanmıştır.

Bu yıl ki hedeflerinin geçen yıllarda olduğu gibi yine kendilerini geliştirip önceki yıllardan daha fazla kurs açarak, daha fazla vatandaşa eğitim hizmeti vermek olarak belirlenen merkezde, tüm vatandaşların eğitim faaliyetlerine katılmaya beklendiği belirtilmektedir. Haber: Fatma Marmara

Share this:

İlginizi Çekebilir

Yorumlar