Ara

Malatya Pazarı Amerika`da

Özlediğiniz Malatya`ya özgü yöresel ürünler,kuru meyveler ve kuru bakliyat gibi bir çok ürün seçeneği çok yakında Amerika`da Türk toplumunun hizmetine sunulacaktır.

Türkiye`nin ünlü markası Malatya Pazarı Türkiye`deki başarısının ardından aynı kaliteyi Amerika`da özlem çeken Türkler ile buluşturmayı hedefliyor.

Malatya Pazarı`nın ilk şubesi   çok yakında Brooklyn bölgesinde ve ikinci şubesi ise  New Jersey eyaletinde hizmete girecek. ABD`nin diğer eyaletlerinde de zincirler devam edecektir.

Amerika`da başarılı işadamlarından Teoman Mutlu ve Serkan Mutlu kardeşler ; Malatya Pazarı`nın Amerika`da tanıtımı için gerekli çalışmaları başlatmış bulunmaktayız. Türkiye`nin başarılı markasını Amerika`ya getirmekten büyük onur ve mutluluk duyduk.Ürünlerimizin Amerikan pazarında yer alması hem ülkemizin hem de ürünlerimizin Amerika`da tanıtılması açısından büyük önem taşımaktadır.

ilk şubemizi Türklerin yoğun olarak yaşadığı Brooklyn bölgesinde Mayıs ayında açmayı planlamaktayız. Ardından yine New Jersey eyaletinde 2.şubemizin açılışını gerçeklestireceğiz. Zaman içerisinde Amerika`nın tüm eyaletlerine ulaşabilmeyi hedeflemekteyiz. Türk halkımızın özlemini duydukları yöresel lezzetleri taze ve hızlı bir şekilde kendilerine ulaştıracağız.  Online sipariş sistemi ile evlere ve işyerlerine servisimiz mevcuttur.  Yabancı müşterilerimize ise ürünlerimizin tanıtımını gerçekleştireceğiz.

 

Share this:

İlginizi Çekebilir

Yorumlar