Ara

Long Island’da Pitbull 9 Yaşındaki Çocuğu Parçalayarak Öldürdü

ABD’de misafir olarak gittiği evde arkadaşlarıyla oynayan 9 yaşında kız çocuğu, ‘pitbull’ cinsi köpek tarafından parçalanarak öldürüldü.

ABD’nin New York kentine bağlı Long Island bölgesinde, misafir olarak gittiği bir evde arkadaşlarıyla oynayan 9 yaşında bir kız çocuğu ‘pitbull’ cinsi köpek tarafından parçalanarak öldürüldü.

VAHŞİCE SALDIRDI

Lond İsland semtinin Elmont mahallesinde gerçekleşen olay, 9 yaşındaki kız çocuğu ile ailesinin bir eve misafirliğe gittiği sırada meydana geldi. Evin arka bahçesinde iki kız çocuğu ile oynayan kız çocuğuna, pitbull cinsi köpek vahşice saldırdı.

VURUP ÖLDÜRDÜ

Evden çıkarak küçük kızın yardımına koşan bir kadının müdahalesi de sonuç vermeyince, evde bulunan kişiler 911’i arayarak polisten yardım istedi. Olay yerine gelen polis ekipleri, küçük kızı hırpalamayı sürdüren ve kendilerine de saldıran köpeği vurarak öldürdü.

abd-de-pitbull-9-yasindaki-cocugu-parcalayarak-7857609_1919_m

KÜÇÜK KIZ HAYATA VEDA ETTİ

Hastaneye kaldırılan 9 yaşındaki kız çocuğu, aldığı yaralar ve kan kaybı nedeniyle kurtulamayarak yaşamını yitirdi. Polis, köpeğin sahibini, saldırı ile ilgisi bulunmayan başka bir suçtan dolayı gözaltına aldı.

Share this:

İlginizi Çekebilir

Yorumlar