Ara

Küçükköy MMA Spor Kulübü Altın Kemer Aldı

 

Balıkesir-Ayvalık, Küçükköy MMA Spor Kulübü Türkiye 65 kg.da Altın Kemer aldı

10_14 Ocak 2018 tarihleri arasında Antalya Limak Limra Hotel’de 350 sporcu ile gerçekleştirilen Türkiye MMA (karışık dövüş sanatları) “Kemer Şampiyonasında”, Küçükköy MMA Spor Kulübü, kulüp sporcusu Tarlan Goyusov ile Türkiye 65 kg. MMA Elit Altın Kemeri kazandı.

Daha öncede genç sporcusu Emre Kuru ile Dünya Kick Boks ve MMA Sporlarında yapmış olduğu üstün başarılarıyla tanılan Küçükköy MMA Spor Kulübü, 2017 yılında Dünya ACB MMA Maçlarına Emre Kuru ve Özgür İçöz ile katılmaya hak kazanan bir kulüp olmayı başarmıştı.

Kulüp antrenörü Tuncay Talay tarafından yetiştirilen ve 10 _14 Ocak 2018 tarihinde Antalya Kemer Limak Limra Hotelde yapılan MMA Türkiye Şampiyonasına minik, yıldız, genç ve büyük sporcular olmak üzere 15 sporcusu ile katılan Küçükköy MMA Spor Kulübü MMA Elit, MMA Full, MMA Lıght ve Grappling olmak üzere dört ayrı branşlarda 8 altın, 5 gümüş, 8 bronz madalya alarak toplamda 21 madalyayı kulübüne getirdi.

Büyük MMA Elit 65 kg. Altın kemer için üç gün boyunca birçok maç yapan kulüp sporcusu Tarlan Goyusov kemerin sahibi olarak kulübünü gururlandırırken,

miniklerde ise 9 yaşındaki Mirsad Kılıç maçlarında üstün basarı göstererek MMA Light ve MMA Grappling’de iki birincilik ile iki ayrı branşın Türkiye Şampiyonu oldu. Şampiyonaya katılan Tarlan Goyusov, Shamil shavaziyev, Emre kuru, Özgür içöz, Gavgaz Hasanov, Hasan Ündev, Berke Açıkyol, Cavit Tunçel, Uğur Akay, Muratcan Özpelitoglu, Kerem Kılıç, Mirsad Kılıç, Alperen Akkaya, Berkan Altundağ, Şakir Bulut Toplamda aldıkları 8 altın 5 gümüş ve 8 bronz madalya ile müsabakalarını bitirdiler.

Share this:

İlginizi Çekebilir

One Reply to “Küçükköy MMA Spor Kulübü Altın Kemer Aldı”

Yorumlar