Ara

Koymatoğlu’nun Resim Sergisi Açıldı

 

BAİBÜ GSF öğrencisi Şeyda Koymatoğlu’nun Resim Sergisi Gülezler Konağı’nda açıldı.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi Melek Şahindokuyucu atölyesi 3. sınıf öğrencisi Şeyda Koymatoğlu’nun Resim Sergisi 27 Aralık 2018 Perşembe günü saat 17.30’da Bolu Gülezler Konağı’nda açıldı.

BAİBÜ öğretim üyelerinin, öğrencilerin ve sanatseverlerin katıldığı serginin açılışında konuşma yapan Şeyda Koymatoğlu; “ İlk kişisel sergim. Tuval ve kâğıt yorumlamalarımdan oluşuyor. Yaklaşık 11 tane tuval çalışmam, 17-20 arası da kâğıt yorumlamaları çalışmam bulunuyor. Konu olarak tahta ve kapıyı ele aldım. Daha çok onlar ön planda oluyor benim için. Kendi çektiğim fotoğrafları tekrardan kâğıt ve tuval üzerine yorumluyorum.”diye belirtti.

BAİBÜ GSF Dr. Öğretim Üyesi Melek Şahindokuyucu sergi açılış konuşmasında; “Öğrencimi tebrik ediyorum. Çünkü 3. sınıf öğrencisi ve 2. sınıftan beri istikrarlı çalışmasıyla, çalışkanlığıyla ya da benim ona öğretilerimi güzel dönütle işlerine aksettirdi. Ben buraya hiç karışmadım ve onun emeği bu sergi. O yüzden gerçekten kendisiyle de gurur duydum. Gayet güzel bir şekilde, arkadaşlarıyla da işbirliği içerisinde bu sergiyi oluşturdular. Çabası için kendisine tekrar tebriklerimi ve teşekkürlerimi sunuyorum. Başarılarının devamını diliyorum.”diye ifade etti.

Açılışın ardından gezilen sergide, kokteyl ikram edilip, hatıra fotoğrafları çektirildi. Şeyda Koymatoğlu’nun resim sergisi Gülezler Konağı’nda bir hafta boyunca sanatseverlerin ziyaretine açık olacak. Haber: Fatma Marmara

 

 

 

 

Share this:

İlginizi Çekebilir

Yorumlar