Ara

Kâğıda Bırakılmış Küçük İzler ve Hikâyeleri

“Kâğıda Bırakılmış Küçük İzler ve Hikâyeleri” temalı resim sergisi açılıyor.

Dr. Melek Şahin Dokuyucu Koordinasyonluğunda 02 Temmuz 2019 (Salı) günü saat: 14.00’de Karabük- Safranbolu Cıngıllıoğlu Sanat Galerisinde “Kâğıda Bırakılmış Küçük İzler ve Hikâyeleri” temalı resim sergisi açılıyor.

“Kâğıda Bırakılmış Küçük İzler ve Hikâyeleri” temalı resim sergisi ile ilgili bilgi paylaşan Dr. Melek Şahin Dokuyucu; “Safranbolu-Karabüklü öğrencim vardı o önayak oldu. 1 haftalık bir sergi olacak. Kâğıt işlerinden oluşuyor. Benimde kendiişlerim var, 3 tane. Çok fazla kalabalık bir sergi değil, 20 tane eserden oluşuyor. Bu eserler çoğunlukla ya atölye çalışmaları yani atölyeden kaynaklı düzenlemeler var. Bizim kendi Türk örf adetlerimizin odalarını içeren sergi, konularını tema olarak onları kullandım. Çocuklar daha çok karışık teknik çalıştılar, miks diyebiliriz. Yaz dönemi için orası güzel ve iyi bir mekândı, bizde bunu değerlendirmek istedik.”diye ifade etti.

Dr. Melek Şahin Dokuyucu atölyesi ve dışarıdan atölyeden de 2 öğrencinin katılımıyla gerekleşecek olan sergi 08 Temmuz tarihine kadar açık olacak. Sergide eseri olanlar:

Dr. Melek ŞAHİN DOKUYUCU

Atakan PEÇENEK

Ebrar Ayça IŞIK

Ezgi YAVUZ

Fatmanur KURT

Hanife SELAM

Nur Yağmur GEZER

Merve METİN

Mervenur SALLUR

İlknur ÖZDEMİR

Simge ÇAKIRKA

Şeyda KOYMATOĞLU

Şerife BALKAN

Şükriye ÇELİK

Yasemin GÜLTEN

Haber: Fatma Marmara

Share this:

İlginizi Çekebilir

Yorumlar