Ara

İZDES AFAD 81 İl Projesi

 

İçişleri Bakanlığı tarafından başlatılan “İZDES AFAD 81 İl Projesi” çalışmalarıkapsamında Bolu’ya gelen Bakanlık yetkilileri Bolu Valisi Ahmet Ümit’i makamında ziyaret ettiler.

İZDES AFAD 81 İl Proje çalışmaları kapsamında Bolu İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü’nde izleme ve değerlendirme çalışmalarında bulunmak üzereİlimize gelen Vali Mülkiye Başmüfettişi Nusret Dirim, İçişleri Bakanlığı Personel Daire Başkanı Mehmet Gökhan Zengin ileAFAD Yönetimi Başkanlığı Daire Başkanı Cevdet Eken Bolu Valisi Ahmet Ümit’i makamında ziyaret ettiler.

Sayın Valimiz Ahmet Ümit’e İZDES AFAD 81 İl projesi ve çalışma programı ile ilgili bilgiler aktaran Heyet Başkanı Vali Mülkiye Başmüfettişi Nusret Dirim, 3 kişilik heyet halinde önce Hatay, Kilis ve Ankara illerinde incelemelerde bulunduklarını, Bolu ve Düzce illerinde de incelemelerde bulunacaklarını kaydetti.

Bakanlık yetkilileri ile bir süre görüşen Vali Ümit, projenin Bolu’ya ve ülkemize yararlı olmasını temenni ederek, ziyaretleri için heyete teşekkür etti.

Share this:

İlginizi Çekebilir

Yorumlar