Ara

Göynük Belediyesi Travel İzmir Fuarında

 

İzmir’de 5-7 Aralık 2019 tarihleri arasında bu yıl 13.sü düzenlenen Uluslararası Travel Turkey İzmir fuarında, BAKAB çatısı altında Göynük Belediyesi ve Gerede Belediyesi olarak Bolu temsil ediliyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayelerinde, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) ve İzmir Fuarcılık A.Ş. (İZFAŞ) ortaklığıyla düzenlen, 43 ülkeden bin 284 farklı firmanın katıldığı dev turizm fuarında, Göynük Belediyesi de yer aldı.

Ülkemizin güzide şehirlerinden biri olan ve Cittaslow (Sakin Şehir) unvanına sahip Göynük, turizm alanında ulusal ve uluslararası alanda tanınırlığını daha da arttırmak ve geniş kitlelere ulaşabilmek amacıyla yürütülen çalışmalar kapsamında, Belediye Başkanı Ahmet Çankaya, eşi Vasfiye Çankaya, Başkan Yardımcımız Samet Çetinbaş eşi Sedef Çetinbaş ve Belediye Yazı İşleri Personelimiz Onur Alcan fuarda ziyaretçileri karşılayarak ilçenin tanıtımında rol üstleniyor..

Edinilen bilgiye göre, Başkan Ahmet Çankaya yaptığı açıklamada; “Göreve geldiğimiz günden bu yana yerel, ulusal, ve uluslararası birçok platformda Göynük’ümüzün tanıtımına yönelik çalışmalar yürütüyoruz. ‘Travel Turkey İzmir’de de ilçemizin destinasyonlarını, sahip olduğu doğal ve kültürel değerleri ile yöresel ürünlerimizi ziyaretçilere, acente ve kuruluşlara tanıtmaya çalışıyoruz. İzmir ve çevre illerde yaşayan tüm Göynük sevdalılarını standımıza bekliyoruz. Fuarda BAKAB çatısı altında yer almamızı sağlayan BAKAB yetkililerine teşekkürlerimi sunuyorum.”dediği ve

“7 aralık Cumartesi günü sona erecek olan fuarın ilk iki gününde standımızı Batı Karadeniz Kalkınma Birliği ve Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Kastamonu Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu, komşu ilçemiz Mudurnu Belediye Başkanı Necdet  Türker, İzmir Bolulular Derneği Başkanı Dost Benli ve dernek üyeleri başta olmak üzere İzmir ve civar illerde yaşan Bolu ve Göynüklü hemşerilerimiz standımızı ziyaret etti.” dediği belirtildi.

      

Share this:

İlginizi Çekebilir

Yorumlar