Ara

Galada Mengenli Erdursun’un Şarkısı Çalındı

 

Star Fight Arena profesyonel muaythai galasında, Mengenli Enes Talha Erdursun’un o gece için yazıp seslendirdiği rap parçası çalındı.

8 Şubat 2019’da Tv 8.5 kanalında da canlı olarak verilen ve gecenin organizasyonu olan Star Fight Arena Profesyonel Muaythai Galası’nda, Mengen Aşçılık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde okuyan öğrenci Enes Talha Erdursun’un yazıp seslendirdiği rap parça çalındı.

Gala Gecesi İçin Besteledi

Gecenin maçı olan İlknur Kurt &Sultan Ünal profesyonel muaythai müsabakası öncesi maça çıkarken çalınan ve Enes Talha Erdursun’un gala gecesi için besteleyip söylediği şarkısı ile ilgili açıklama yapan, Mengen Belediyespor Muaythai Milli takım Antrenörü Ertan Akdoğan; “Hedefim her daim tüm Türkiye’deki ve Mengenli gençlerimizi sporun ve sanatın her alanında, isimlerini, yeteneklerini Dünyaya duyurmaktır. Bunun için elimden geldiğince gençlere yol gösterip, yardımcı olacağım.”diye belirtti.

“Hedefimiz Bolu’ya ve Mengen’e Tekrardan Dünya Şampiyonluğunu Getirmek.”

Türkiye şampiyonasına katılacak Mengenli sporcularla ilgili açıklama yapan Antrenör Ertan Akdoğan; “Bolu il seçmesinde, sıkletlerinde şampiyon olan sporcularımızdan Ceren Yılmaz, ağabeyi Batuhan Yılmaz, Eda Ergeldi ve Turgay Erikçi ile 18-23 Şubatta Antalya’da yapılacak olan Muaythai Türkiye Şampiyonasına, Mengen Belediyespor olarak katılım sağlayacağız. 2017 – 2018 Muaythai Dünya Şampiyonu Sporcumuz Ceren Yılmaz burada Türkiye Şampiyonu olduğu takdirde, 2019 yılı Dünya Şampiyonasına direk katılma hakkı elde edecek. Diğer sporcularımız da şampiyon olmaları halinde milli takım seçmelerine katılmaya hak kazanmış olacaklar. Çalışmalarımızı Mengen Belediye muaythai spor salonunda yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Hedefimiz Türkiye şampiyonu olup, 2019 milli takım seçmesine ve Dünya Şampiyonasına katılmak. Bolu’ya ve Mengen’e tekrardan dünya şampiyonluğunu getirmek istiyoruz.”diye ifade etti.

Share this:

İlginizi Çekebilir

Yorumlar