Ara

Bolu’nun İki Belediye Başkanı Ödül Aldı

 

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a, Belediye Başkanları Birliği’nden ‘Jüri Özel Ödülü’, Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ da ‘Karadeniz’in En Beğenilen İlçe Belediye Başkanı’ ödülü takdim edildi.

Ankara’da MEB Şura Salonu’nda düzenlenen törende, Tabiatın Kalbi Bolu’nun Bolu ‘Karadere Projesi ve vizyoner belediyecilik anlayışı’ nedeniyle ‘Yılın Su Projesi’ seçilerek Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a, Belediye Başkanları Birliği’nden ‘Jüri Özel Ödülü’ takdim edildi.

Aynı törende ‘Karadeniz’in En Beğenilen İlçe Belediye Başkanı’ ödülünü de Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ aldı.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, “Karadere Projesi ‘Yılın Su Projesi’ seçildi. 1500 projenin arasında öne çıkarak özel ödül almak çok anlamlı ve mutluluk verici. Bu tarz ödüller ne kadar doğru yolda olduğumuzu da gösteriyor. Belediyecilik millete hizmetkarlıktır, bir şehre duyduğun aşktır. Biz şehrimize değer katan projelerimizle bir dünya kenti oluşturmak için çalışıyoruz. Laf değil, proje üretiyoruz, hizmet üretiyoruz. Çünkü biz sadece bugüne karşı sorumlu değiliz. Bizler yarını imar etmenin de sorumluluğunu taşıyoruz. 2023 ve 2071 hedeflerimiz için daha çok çalışacağız” dedi.

Share this:

İlginizi Çekebilir

One Reply to “Bolu’nun İki Belediye Başkanı Ödül Aldı”

Yorumlar