Ara

Bolu’da Çocuk Korosu Konser Verdi

 

Bolu Belediyesi Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezinde piyano öğretmeni Berra Kazanoğlu’ndan müzik eğitimi alan çocuk korosu konser verdi.

Bolu Belediyesi Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezinde gerçekleşen konsere Bolu Belediye Başkan Yardımcısı İsa Özcan, Bolu İzzet Baysal Halk Eğitim ve ASO Müdürü Kenan Öztürk, Bolu Belediyesi Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi Yöneticisi Tahsin Arslan, veliler, öğrenciler ve sanatseverler katıldı.

Bolu Belediyesi Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi Yöneticisi Tahsin Arslan konser öncesi konuşmasında; “Bolu Belediyesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı İzzet Baysal Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğü arasında yapılan protokol gereği, kurslar kapsamında, bu sene çocuk koromuz oluşturuldu. Berra Kazanoğlu piyano öğretmenimiz çocuk gurubumuzu çalıştırdı. Çocuk koromuzun yılsonu etkinlikleri kapsamında şimdi bir etkinliğimiz var. 8-14 yaş aralığında 13 tane öğrencimiz var. 3-4 aylık bir çalışma sonucu 10 parça seslendirecekler.”diye ifade etti. Haber: Fatma Marmara

Share this:

İlginizi Çekebilir

Yorumlar