Ara

Bolu’da “Aşk Bu mu?”

 

“Aşk Bu mu?” adlı 2 perdelik komedi oyunu Bolulu Seyirciyle Buluştu

Yönetmen ve oyuncu Paşhan Yılmazel ile Yasemin Öztürk’ün oynadığı, Yazar Onur Sermik’in kaleme aldığı 2 perdelik komedi oyunu “Aşk Bu mu?” Bolu Kültür Sanat Organizasyon tarafından “Sevgililer Günü’ne” özel olarak organize edilerek, Bolu İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Tiyatro Salonunda sahnelendi.

Çiftlerin ilişkilerini çözülemeyen bir denklem olarak konu alan, evlilik öncesi ve sonrası aşkı sevgiyi kadın erkek açısından irdeleyerek, hayatın içinde var olan yaşantıları gözler önüne seren oyun, Bolulu seyircilerin büyük beğenisini kazandı.

Oyunun ardından Bolu Kültür Sanat Organizasyon tarafından sanatçılara çiçek takdim edilip, hatıra fotoğrafı çektirildi.

Oyun sonrası bilgi paylaşan Sanatçı Paşhan Yılmazel; “Oyunumuz çok keyifli ve enerjik geçti. Sağ olsun Bolu seyircisi de burayı tıklım tıklım doldurdu. Muhteşem bir birleşim oldu, reaksiyonlarla birlikte, bizde çok eğlendik ve çok keyif aldık. İnşallah en kısa zamanda tekrardan Bolu’da oynama imkânı buluruz.” diye ifade etti.

Sanatçı Yasemin Öztürk ise oyun sonrası yaptığı açıklamasında; “Bolu’da çok tatlı bir seyircisi vardı bir kere ve reaksiyonlar çok iyiydi. Seyirciden çok memnunuz.  Bolu çok tatlı bir yer. İnsanları çok samimi, çok sıcak ve burada çok güzel karşıladılar bizi. Seyircide güzel olunca, yemede yayında yat bir durum oldu yani çok mutlu ayrılacağız buradan. Daha önce başka oyunlarla gelmiştik ama ilk defa ‘Aşk Bu mu?’ oyununu Bolu’da oynuyoruz. Bu oyunu yurtdışında da oynadık ve 4. sezonumuz. Talep var ve bu oyunumuza devam ediyoruz. Talep olduğu sürece bu oyunu oynarız diye düşünüyorum bende.  Haber: Fatma Marmara

Share this:

İlginizi Çekebilir

Yorumlar