Ara

Bolu’da 2 Büyük Fuar Açıldı

 

Bolu’da, Expolife Fuarcılık tarafından düzenlenen “Yapı, Mobilya & Ev Tekstili” ile “Gıda Tarım ve Hayvancılık” fuarları kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Bolu Valiliği, Bolu Belediye Başkanlığı, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası KOSGEB, Bolu İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Ziraat Odası’nın yanı sıra birçok birlik ve kuruluş tarafından desteklenen, Bolu’da Kalıcı Konutlar Fuar Alanında açılan “Yapı, Mobilya & Ev Tekstili” ile “Gıda Tarım ve Hayvancılık” fuarları, ilk gün yoğun ziyaretçi akınına uğradı..

Bolu Fuarının açılış programına Bolu Valisi Ahmet Ümit, Bolu Milletvekili Arzu Aydın, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı İsa Özcan, Bolu TSO Başkanı Türker Ateş, EXPO Life Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Erdoğan, kurum müdürleri, vatandaşlar ve firma temsilcileri katıldı.

Birçok firmanın stantlar açtığı ve 28 Nisan’a kadar sürecek olan, Expolife Fuarcılık tarafından organize edilen 2 büyük “Yapı, Mobilya & Ev Tekstili” ile “Gıda Tarım ve Hayvancılık” fuarlarda firmalar, açtıkları standlar ile sektörel buluşmayı sağlayıp ve potansiyel alıcılarla bir araya geliyor.

Share this:

İlginizi Çekebilir

Yorumlar