Ara

Bolu Kent Meydan’ında Piyano Dinletisi

 

Bolu Belediyesi “İftar Sonrası Etkinlikler” kapsamında Piyano Dinletisi Yapıldı.

Bolu Belediyesi “Ramazan Etkinlikleri” Kapsamında Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi “Sene Sonu Etkinlikleri” çerçevesi içerisinde Öğretmen Resmiye Konuk nezaretinde piyano konserleri dinletisi gerçekleşti.

Program açılışını Bolu Belediyesi Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi Müdürü Tahsin Arslan’ın yaptığı dinletide kursiyerler piyano resitalleriyle izleyenlerden büyük beğeni aldılar.

Piyano Öğretmeni Resmiye Konuk verdiği özel röportajda: “Azerbaycan’lıyım ve 16 sene Bakü’de eğitim verdim. Şimdi buradayım çok şükür rabbime ve 2017 Kasım ayında Bolu Belediyesi Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi’nde başladım. Şu anda 60 öğrencim var. Yeni gelen öğrencilerimde var ama uzun süre çalıştığımız, 6 ay gibi bir sürede çalıştığımız 15 öğrencilerim bu piyano dinletisine verdiler. Sağ olsunlar velilerimizle, öğrencilerimizle biz birlikte, birbirimizle bir dayanışma içerisindeyiz, öyle devam ettik, başladık ve bitirdik. Bolu Belediyesine, öğrenci ve velilerime, izlemeye gelenlere teşekkür ederim.”diye belirtti. Haber: Fatma Marmara

Share this:

İlginizi Çekebilir

Yorumlar