Ara

Bolu İli Ve İlçeleri K.D.Y. Derneği’nde Büyük Buluşma

 

Bolu İli ve İlçeleri Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği, dernek merkezinde önemli konuklarına ev sahipliği yaptı.

Bolu İli ve İlçeleri K.D.Y. Derneği bugüne kadar düzenlediği birçok etkinlik ve çalışmaların yanı sıra bir süre önce ücretsiz yemek kursu eğitimine de başladı. Derneğin bu çalışmalarına büyük katkı ve destek sağlayan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı ve ekibi, Bolu İli Ve İlçeleri K.D.Y. Dernek Başkanı Turgut Gülen’nin düzenlemiş olduğu yemekte bir araya geldiler.

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Bağcılar Ak Parti İlçe Başkanı İsmet Öztürk, Bağcılar Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yılmaz, Ziya Şark Sofrasının Sahibi Serap Bingöl, Bahçelievler Meclis Üyesi Av. Ramazan Açıkgöz, Güngören Belediyesinde Müdür Sabri Yılmaz, Vergi Müfettişi Uğur Doğan, Beyoğlu Hacı Abdullah Lokantası ortaklarından Mehmet Gülen’in katıldığı davetin yemekleri, derneğin ünlü chefleri tarafından yapıldı.

Bolu İli ve İlçeleri K.D.Y. Derneği başkanı Turgut Gülen; Bolulular olarak hem Bolu adına hem de Bağcılarda yaşayanlar adına çeşitli faydalı çalışmalar içinde olduklarını, bu çalışmaları en güzel şekilde yapılmasını arzu ettiklerini ve bunun gayreti içinde olduklarını belirtti.

Bağcılar Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yılmaz; Bu yemek kursu gibi eğitimlerin çok önemli olduğunu belirtti.  Kursiyerlere verilen bu belgenin, Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte Bağcılar Belediyesi’nin ortaklaşa vermiş olduğu bir katılım belgesi olduğunu ve bu belgenin ne denli önemli olduğunu da vurguladı.

Derneğin yaptığı çalışmaları beğeniyle takip eden ve destek veren Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, derneğin fedakarca büyük başarılar sergilediğini belirti. Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı; derneğin yapısal itibariyle biraz küçük olduğunu, bu işin daha büyük boyutlara taşınılması gerektiğini de dile getirdi. Geniş bir ekiple birlikte, derneğin tüm bu faaliyetlerine devam edebilmesi için Osmanlı Konaklarından birini tahsis etmeyi düşündüğünü ifade ederek, bu şekilde kursiyerlere de daha iyi hizmet verileceğini ve bu konağında güzel bir isimle değerlendirilmiş olacağını da sözlerine ekledi. Geniş bir bahçeye sahip olan bu konağın bahçe kısmının da hizmet anlamında etkinlikler yapılabilineceği üzerinde de duruldu.

Share this:

İlginizi Çekebilir

One Reply to “Bolu İli Ve İlçeleri K.D.Y. Derneği’nde Büyük Buluşma”

Yorumlar