Ara

Bolu Belediyesi Karla Mücadeleye Devam Ediyor

 

Bolu Belediyesi, Bolu’da yağan yoğun kar yağışı nedeniyle, tüm ekiplerini ve araçlarını seferber ederek, karla mücadeleyi aralıksız sürdürüyor.

Bolu Belediyesi ekipleri, Bolu’da yağan yoğun kar yağışı nedeniyle tüm imkânlarını seferber ederek çalışmalarını aralıksız sürdürürken Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’da ekiplerin çalışmalarını sahada denetleyerek konuyla ilgili bilgi paylaştı.

Başkan Tanju Özcan konuşmasında; “Sağolsun bütün belediye çalışanları bu alanda görevli, ellerinden geleni yapıyorlar. Çok yoğun bir kar yağışı var. Elbette sıkıntılar oluyor ama kar berekettir. İnşallah bu karın bereketini önümüzdeki aylarda fazlasıyla göreceğiz. Sıkıntıları asgariye indirmeye çalışıyoruz. Şuanda onun üzerinde araçla çalışmalar sürdürülüyor. Ek kiralık birkaç araçla da anlaştık, onları da devreye sokuyoruz. İnşallah minimum sıkıntıyla bu süreci atlatacağız. Şuanda 70 arkadaşımız kaldırımları temizleme çalışmasıyla bizzat meşgul. Belediyenin tüm imkanlarını eksiksiz olarak seferber ettik.

Share this:

İlginizi Çekebilir

Yorumlar