Ara

Bolu Belediyesi 3. İftarı Sağlık Mahallesinde Verildi.

 

Ramazan ayı  “Mahalle İftarları’nın” üçüncüsü Bolu Sağlık Mahallesinde gerçekleşti.

Bolu Belediyesi tarafından organize edilen ve hayırsever vatandaşlar tarafından desteklenen “Mahalle İftarları’nın” 3.sü Bolu Sağlık Mahallesinde verildi.

Sağlık Mahallesi’nde gerçekleşen iftara Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, Beypiliç A.Ş yetkilileri, daire müdürleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları ve çok sayıda mahalleli katıldı.

Bolu Sağlık Mahallesinde Kuran Ayetlerinin okunması, ilahiler ve dualarla gerçekleştirilen 2 bin kişilik iftar, Beypiliç A.Ş sponsorluğunda ve Sağlık Mahallesi Muhtarı Murat Çakır’ın katkılarıyla verildi.

Sponsor Beypiliç A.Ş Satınalma Müdürü Ömer Zeren İftar programı sonrası konuşmasında; “Öncelikle herkese afiyet olsun diyorum. Belediyemizin, başkanımızın güzel bir organizasyonu ve bizde elimizden gelen katkıyı yapmaya çalışıyoruz. İnşallah hayırlara vesile olur.”diye ifade etti.

Sağlık Mahallesi Muhtarı Murat Çakır iftar programı sonrası konuşmasında; “Öncelikle tüm İslam aleminin Ramazan-ı Şeriflerini kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim. Sağlık Mahallesinde bu programı düzenleyen Belediye Başkanımıza ve sponsorumuza çok teşekkür ediyorum. Katkıları olan herkese çok teşekkür ediyorum. Güzel bir organizasyon oldu. Emeği geçen herkese saygılar sunuyorum.”diye belirtti.

21 Mayıs 2018 Pazartesi akşamı Bolu Karaköy Toki’de “Mahalle İftarları” Bolu Belediyesi organizasyonunda, hayırsever vatandaş tarafından ve mahalle muhtarının katkılarıyla verilecek. Haber: Fatma Marmara

Ramazan evet berekettir, paylaşmaktır… Sağlık Mahallesinde ki iftarımıza sponsor olan Beypiliç A.Ş ye teşekkür ederim.

Posted by Alaaddin Yılmaz on Sunday, May 20, 2018

Sağlık Mahallesinde gerçekleştirdiğimiz mahalle iftarına katkı sağlayan sponsor Beypiliç A.Ş’ye ve Sağlık Mahallesi Muhtarı Murat Çakır’a teşekkür ederim.

Posted by Alaaddin Yılmaz on Sunday, May 20, 2018

 

Share this:

İlginizi Çekebilir

Yorumlar