Ara

BOFSAD Üyeleri İftarda Buluştu

 

BOFSAD geleneksel iftarı kendi yeri olan Nilüfer Bofsad Sanat Cafe’de gerçekleşti.

Bolu Fotoğraf Sanatı Derneği (BOFSAD) her yıl yapılan geleneksel iftar yemeğini bu sene Nilüfer Sanat parkı içinde yer alan Nilüfer Bofsad Sanat Cafe’de 27 Mayıs 2019 (Pazartesi) akşamı gerçekleştirdi.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Mansur Şen, Fotoğrafçı, Fotoğraf Yorumcusu ve Yazar Mikdat Besni, BOFSAD yönetim kurulu ve üyeleri ile ailelerin katıldığı iftar proğramı sunum ve söyleşilerle devam etti.

İftar sonrası Usta Fotoğrafçı, Fotoğraf Yorumcusu ve Yazar Mikdat Besni’nin “Kırık Ayna Sunumu” ardından Fotoğrafa yeni başlayanlara yönelik ‘İyi Fotoğraf’ sunum ve sohbetiyle, Fotoğraf Okumaları (üyelere ait 3-5 fotoğraf) yapıldı. Son olarak “Ansel Adams’ ın Zone System’inin Sayısal Fotoğrafçılığa Uyarlanması” konulu sunum ve sohbet ile program sona erdi.

Bolu Fotoğraf Sanatı Derneği Başkanı Hamza Canbaş; “2019 yılı Ramazan ayı iftarımızda bizleri yalnız bırakmayan, Başta Belediye Başkanımız Sayın Tanju Özcan’a, Başkan Yardımcımız Sayın Mansur Şen’e, katılımcı üyelerimize ve konuklarımıza çok çok teşekkür ederiz. İftar sonrası fotoğraf dostlarımızla birlikte güzel bir sunum izledik ve fotoğraf dersleri aldık. Bilgilerini bizimle paylaşan üstad Miktad Besni hocamıza da ayrıca teşekkür ederiz. Kendisinin bilgilerinden epeyce yararlandık.”diye ifade etti.

Share this:

İlginizi Çekebilir

Yorumlar