Ara

BGSD ““Karma Resim Sergisi” Açıldı

 

Bolu Görsel Sanatlar Derneği üyelerinin “Karma Resim Sergisi” açıldı.

24 Ekim 2018 Çarşamba günü saat: 17.30’da Bolu Görsel Sanatlar Derneği’nin 19 üyesi, Bolu Belediyesi Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Galerisi’nde “Karma Resim Sergisi” açtı.

Resim ve fotoğraf olarak 46 eserin yer aldığı serginin açılış kurdelesini Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu ve sergide eseri bulunan BGSD üyeleri birlikte kestiler.

Sanatseverlerinde açılışa katıldığı sergide konuşma yapan BGSD Başkanı Tülin Esen; “ BGSD 2002 yılında kuruldu. O günden bu güne görsel sanatlarla ilgilenen değerli hocalarımız ve sanata gönül vermiş serbest sanatçılar olarak Bolu’da sanatın adını duyurmaya ve sanat adına yararlı şeyler üretmeye çalıştık. Serbest sanatçılarımızın sorgusuz sualsiz göstermiş olduğu çabayla aslında bugüne gelindi. Bolu Belediyesi’nin ve Bolu Belediye Başkanımız Alaaddin Yılmaz’ın her zaman yanımızda oluşuyla güç bulduk. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını da kapsayan sergimizi keyifle izleyeceğinizi biliyoruz ve hepinize geldiğiniz için teşekkür ediyoruz.”diye belirtti.

Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu sergi açılışında yaptığı konuşmasında; “ Serginin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Zaten çok güzel eserler göreceğimizi de biliyorum. Ellerinize sağlık.”diye ifade etti.

29 Ekim tarihine kadar açık olacak olan BGSD ““Karma Resim Sergisi’nde” Eserleri bulunan üyeler ise:

Tülin ESEN, Ümit KOZAN, Fatma MARMARA, Yüksel MARMARA, Berna BÜRGEÇ, Safinaz ONARAN, Naciye BOZACIOĞLU, Gülşen DİNÇSOY, Saadet YASA, Yasemin KÜLAHLIOĞLU, Yasemin TOPCUOĞLU, Şenol KARAKAYA, Şenol ÖZER, Mustafa NAMDAR, Sezai UÇMAK, Ferda HIRCA, Hamza DEMİREL, Raziye ABAY CANSIZ, Özlem SÖZEN,

Share this:

İlginizi Çekebilir

Yorumlar