Ara

BGC Üyelerinin Fotoğraf Sergisi Açıldı

 

Bolu Gazeteciler Cemiyeti Üyeleri tarafından Bolu Highway Outlet AVM’de Fotoğraf Sergisi açıldı.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında Bolu Highway Outlet AVM ART Galeride, Bolu Gazeteciler Cemiyeti Üyelerinin Fotoğraf Sergisi açıldı.

10 Ocak 2018 Çarşamba günü saat 14.00’de ki sergi açılışına Bolu Valisi Aydın Baruş, Belediye Başkan Yardımcısı Zerrin Biçen, Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydilli, Yeniçağa Belediye Başkanı Recai Çağlar, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı,  İl Emniyet Müdürü  Armağan Adnan Erdoğan, İl Jandarma Komutanı Albay Nadir Çelik, Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bülent Velioğlu, daire müdürleri, basın elemanları ve sanatseverler katıldı.

Bolu Gazeteciler Cemiyeti tarafından hazırlanan ve 2017 yılındaki haber fotoğraflarının yer aldığı serginin açılışında konuşma yapan Bolu Valisi Aydın Baruş; “Öncelikle tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü tebrik ediyor, işlerinde kolaylıklar diliyorum. İlimizdeki basın mensuplarının 2017 yılındaki çalışmalarını sergilediği bu serginin hayırlı olmasını diliyorum. Basınımız bizim açımızdan çok önemli. Çünkü vatandaşın gündemini, sorunlarını takip etme anlamında kendilerinden son derece yararlı bir şekilde istifade ediyoruz. Bu çerçevede de vatandaşımızın sorunlarına çözüm getirmek için elimizden gelen gayreti sarf ediyoruz. Bolu için yararlı işler üreten tarafsız ve doğru gazetecilik adına çaba sarf eden tüm arkadaşlarımıza buradan teşekkür ediyor, serginin hayırlı olmasını diliyorum.” diye belirtti.

Serginin gezilmesinin ardından pasta kesilip kokteyl ikram edildi. Haber: Fatma Marmara

Share this:

İlginizi Çekebilir

One Reply to “BGC Üyelerinin Fotoğraf Sergisi Açıldı”

Yorumlar