Ara

Başkan Tanju Özcan, Aşevinde iftara Katıldı

 

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, aşevinde vatandaşlarla birlikte iftar yaptı.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’da Ramazanın 4. gününde Bolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren aşevinde vatandaşlarla birlikte iftar yaptı.

“İhtiyaç Duyan Herkese Kapımız Açık”

İftar saati öncesi aşevine gelerek vatandaşlarla tek tek selamlaşan, yemek ikramını bizzat kendisi yapan Başkan Tanju Özcan iftar sonrasında yaptığı açıklamada; “Bu akşam iftarımızı Aşevinde vatandaşlarımızla birlikte yaptık. Burada her gün yaklaşık 2 bin vatandaşımız orucunu açıyor. Sağ olsunlar her akşam bir hayırseverimiz bu işe sponsor oluyor. İhtiyaç duyan herkese kapımız açık ve bundan sonra da bu uygulama böyle devam edecek. Ben bu noktada isimlerinin bile zikredilmesini istemeyen ve bu işi Allah rızası için yapan bütün hayırseverlerimize şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca iftardan sonra Kent Meydanı’nda Ramazanın ruhuna uygun bazı etkinlikler de düzenleniyor ve vatandaşlarımızı iftar sonrasında bu etkinliklere de bekliyoruz” diye konuştu.

“Biz Arada Köprü Vazifesi Görmek İstiyoruz.”

Başkan Tanju Özcan; “Yine tabi biz seçim öncesinde şunu söylemiştik, zekatlar ve fitreler her zaman doğru kişilere ulaşmıyor. Bazen ben zekatımı fitremi vermek istiyorum ama doğru kişiyi bulamıyorum diyen vatandaşlarımız da doğru kişiyi bulmak adına Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüze müracaat ederlerse biz arada köprü vazifesi görmek istiyoruz. Bu konuda da duyarlı vatandaşlarımıza yeniden hatırlatma ve çağrı yapmak istiyorum.”diye ifade etti.

Share this:

İlginizi Çekebilir

Yorumlar