Ara

 “Bakış” Adlı Fotoğraf Sergisi Açıldı

 

Hamza Demirel’in “Bakış” adlı fotoğraf sergisi, 02 Mart 2018 Cuma günü saat: 18.00’de Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi galerisinde açıldı.

Ebru ve Tezhip Sanatı kursu ile Tezhip çalışmalarına devam eden, Köroğlu THM Korosunda, “perküsyon“ ritim sazı çalan, GESAM Üyesi sanatçı Hamza Demirel, 2000 Yılından beri fotoğraf çekimi yapmakta olup, daha önce de pek çok karma fotoğraf sergilerinde eserleri yer aldı.

38 eserinin bulunduğu “Bakış” adlı fotoğraf sergisinin açılış konuşmasında Hamza Demirel, açılışa katılan sanatseverlere hoş geldiniz diyerek, fotoğrafların tamamının Karadeniz Bölgesinde çektiğini ve izleyenlerin beğenisine sunduğunu belirtti.

Bolu Belediyesi Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi Müdürü Tahsin Arslan sergi açılış konuşmasında; “Hepiniz hoş geldiniz. Öncelikle şunu söylemek istiyorum, son yaşanan olay biliyorsunuz şehitlerimiz var. Onlara Allah’dan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Bu nedenden dolayı THM koromuzla, 08 Mart’ta yapılacak olan konserimiz, daha ileri bir tarihte inşallah yapmak üzere ertelendi.  Koromuzun üyesi sevgili kardeşimiz Hamza Demirel’in görsel sanatların bir kolu olan fotoğrafçılık sanatında yapmış olduğu bu eserlerden dolayı kendini kutluyorum.”diye ifade etti.

    

Share this:

İlginizi Çekebilir